top of page

Обличчя нашої громади: Юрій Павлишин

ВІД РЕДАКЦІЇ: В рубриці “Обличчя нашої громади” УВ планує розповідати про людей, які відомі своєю громадською працею, доброчинністю  та меценатством. Нашою метою є підтримка бізнесменів Ванкувера, які за власною ініціативою допомагають фінансувати українські громадські та гуманітарні проекти. Якщо Ви знаєте таких людей, які своїми добрими справами заслуговують на безкоштовну рекламу та підтримку – пишіть нам на редакційну пошту info@ukrainianvancouver.com. Матеріал нижче подано за ініціативи волонтерів “Жовто блакитної лінії тепла“. 

На вулиці Гранвіл у Ванкувері є крамничка “European Design Shoes”. Вона відома також тим, що окрім взуття тут знаходиться авторизована точка для пересилок пакунків, бандеролей та грошових переказів через систему “Міст” (7985 Granville St, Vancouver, BC).  Власником і засновником бізнесу є Юрій Павлишин з українського міста Львова.

Юрій Павлишин

Юрій Павлишин


Його довгий шлях досвіду проляг через Торонто і привів до Ванкувера. Тут і оселився. В українській громаді Ванкувера пан Юрій відомий також тим, що є одним із бізнесменів, що не залишається байдужим до важкої ситуації на Батьківщині. Хоч він і не любить рекламувати свої добрі справи, журналіст “УВ” дізнався, що уже кілька разів пан Юрій за свій рахунок здійснтив пересилку до України кількох партій гуманітарної допомоги зібраної ванкуверською громадою в рамках проекту “Жовто-блакитна лінія тепла“.

Кожна така пересилка мала по 100 кілограмів одягу та іграшок для українських сімей, що потребують допомоги, чекають і радіють надісланим клункам з Канади (в першу чергу йдеться про родини військових, котрі зараз на фронті, або загинули, захищаючи рідну землю). На питання чому він це робить, ми отримали дуже просту і значущу відповідь: “Тому що я патріот!”.

За пару десятків метрів вниз по цій же вулиці є ще один магазин пана Павлишина – “Bionova Orthotics” (8085 Granville St, Vancouver, BC). Тут продаються товари для здоров’я:

20141128_152038

біонова

Волонтери Жовто блакитної лінії тепла висловлюють вдячність п. Павлишину за його безкорисливу допомогу і бажають успіху його бізнесу.

(с) Український Ванкувер

2 views0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page